Středoevropský malíř 2. poloviny 18. století
Portrét muže, nesignováno, kombinovaná technika/papír, průměr 13 cm, sklo, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |